Granit Mutfak Tezgahı

Granit Mutfak Tezgahı Fiyatları Modelleri

Granit taşları; tüm taşlar içerisinde en sert ve mukavemet özelliğine sahip olan taşlardır. (Granit sertlik derecesi 6,5-7 mohstur.) İnsan elinin değdiği yerlerde oluşabilecek deformasyonlara karşı dayanıklı olması hasebiyle özellikle mutfaklarımızda tercih edilmektedirler. Renk değişimlerine karşı dayanıklı olan granit taşları, renk ve doku değişimine maruz kalmazlar.

Yüksek ısılara ve çizilmelere karşı da dayanıklı olduğu bilinen granit taşlarından mutfak tezgahı yapımının nedenleri arasında yemeklerimizi yaparken oluşabilecek deformasyon ihtimalleri gelmektedir.

Şirketimizin profesyonellik üzerine kurmuş olduğu vizyonu ile müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız işlerimizde; bireysel ve kurumsal olarak siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde temsil eden granit mutfak tezgahlarınızın kurulumunu tecrübeli, profesyonel ve bilgili kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır mottosuyla hareket eden şirketimiz kaliteden asla taviz vermeyerek tek bir kusuru dahi göz ardı etmemektedir. Çeşitli renk ve model seçenekleriyle aklınızı başınızdan alabilecek tasarımlarımızı beğeneceğinize olan güvenimiz tamdır. Şirketimizden temin edeceğiniz Granit mutfak tezgahı modellerinden memnun kalma garantisini sizlere bütün açık yürekliliğimizle veriyoruz.

Granit Mutfak Tezgahı Fiyatları

Özellikle zamanının çoğunu mutfakta geçiren ev hanımlarının gözdesi olan granit mutfak tezgahları artık cebinizi yakmayacak. Geçtiğimiz zorlu ekonomik dönemlerde özellikle döviz-kur fiyatlarının dalgalanmaları nedeniyle yükselişe geçen granit mutfak tezgahı fiyatları konusunda avantaj sağlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimiz için piyasa değerlerinin altında fiyatlandırarak, hizmetimizi kalite standartlarının üstünde devam ettirmektedir.

İthal ve Avrupa standartları seviyesinde ürün kalitemizle her bütçeye uygun granit mutfak tezgahları; göz dolduran varyantları ile evinizin en dikkat çeken parçası olacaktır. Ücret konusunda emsallerimize göre daha uygun fiyatlandırmaya sahip olduğumuzu sizlerde iletişime geçtiğinizde fark edeceksiniz. Bir ürünün piyasa değerlerine göre uygun olması; akla ilk olarak düşük kaliteli ürünler ve hizmetleri getirmektedir; ancak profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile yaptığımız çalışmalarımızın hiçbirinde kalite standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz.

Diğer tezgah modellerine göre çok daha uzun ömürlü olması, nem ve rutubetten etkilenmemesi, ısı ve çizilmelere karşı dayanıklı olması gibi nedenlerle evladiyelik yaptırılan granit mutfak tezgahları için yapılan harcamaların da tek seferlik yapılan bir harcama olduğunu hatırlamakta fayda var.

Mutfak Tezgah Arası Granit Modelleri

Mutfak tezgah arası granit modelleri olarak; farklı ve göz dolduran varyasyonları ve göz aşinalığı oluşturan tasarımları ile siz değerli müşterilerimizi memnun edebilecek modellerimiz mevcuttur. Granit mutfak tezgahlarınız farklı büyüklükteki mutfaklarınız için tasarlanıp beğenebileceğiniz şekilde kullanıma sokulmaktadır. Aynı zamanda mutfaklarınızın zemin yüzeyi ve mutfak dolaplarınızın tasarımları ile kombin olabilecek mutfak tezgahları için de ücretsiz danışmanlık hizmetleri, siz değerli müşterilerimize şirketimiz tarafından ücretsiz verilmektedir.

En çok tercih edilen granit tezgahı modellerimiz arasında; siyah granit mutfak tezgahı ve beyaz granit mutfak tezgahı modelleri bulunmaktadır. Sizler de birbirinden güzel modellerimizi görüp zevkinize özel tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Beyaz Granit Mutfak Tezgahı

Klasik mutfak geleneklerimizde genellikle zemin yüzeyini beyaz fayanslarla kaplatırız. Zemin yüzeyine uygun olarak da mutfak tezgahlarımızı davranış alışkanlığı olarak mermer yüzey olarak tercih ederiz. Ancak son zamanlar da granit taşının hayatımıza girmesiyle tabiri caizse mermer tezgahlarının pabucu dama atılmış oldu. Granit taşlarının mermere göre daha sert ve mukavemet özelliğine sahip olması, yüzeyinde çizilme ve kararma gibi deformasyonların olmaması beyaz granit tezgahı kullanımını daha cazip kılmaktadır.

Beyaz granit mutfak tezgahlarının kendi aralarında ki varyasyonları ve talep ettiğiniz renk seçeneklerini mutfağınıza yakıştırıyoruz. River White, White Ice, Colonial White, Super White, White Pearl gibi çeşitleri bulunan beyaz granit mutfak tezgahı çeşitleri ile kendi zevk ve hayallerinize göre bir model bulacağınıza olan inancımız tamdır.

Siyah Granit Mutfak Tezgahı

Hemen hemen bütün mutfaklar için kullanımı kolay olan; özellikle zemin yüzeyinin koyu tonlarda ki mutfaklarda daha çok tercih edilen, asaleti ile göz dolduran siyah granit mutfak tezgahı modelleri son zamanlarda tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Granit taşının kullanım özellikleri ile siyahın asaletinin tek bir noktada buluştuğu bu modeller monotonluğu ortadan kaldıracak ve ruhunuzu dinlendirecektir.

Emaraldperal granit tezgah modeli, Star galaxy granit tezgah modeli, Absolitblack granit tezgah modeli gibi modelleri olan siyah mutfak tezgahı modellerinin göz dolduran ve baş döndüren güzellikleri ile mest olacaksınız.

Granit Mutfak Tezgahı Renkleri

Granit tezgahı renkleri ve çeşitliliği çok olan tercih seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize tatlı bir heyecan verecektir. “Acaba hangisi mutfağımıza yakışır?” sorusuyla boğuşurken şirketimiz tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilerek tecrübelerimizden istifade etme imkanını ayağına kadar getiriyoruz. Yetenekli, bilgili, profesyonel ekibimizin tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimizin mutfaklarını güzelleşecek, mutfaklarınızdan çıkmak istemeyeceğiniz renk seçeneklerini bulacaksınız.

Renk seçenekleri olarak Absolitblack, AshblackM.tül, Balticbrown, Bianconublado, Biancosardo, Blue pearl, Cremaperla, Emeraldpearl, GL pink, PC violet, Platinum white, Rosa beta M.tül, Rosaminho, Rosaporino, Rosavel, Rosypink, Star galaxy, Tan brown, Verde star, Star galaxy, Emaraldperal gibi farklı seçeneklere sahip olan şirketimiz size ve mutfağınıza yakışacak renk seçenekleri ile emsallerine göre 1 adım daha öndedir.

Her şeyin en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede sunacağımız hizmet için hiç olmadığımız kadar heyecanlı ve mutluyuz.

https://www.facebook.com/mutfaktezgahimodelleriistanbul

granit-mutfak-tezgahi
granit-mutfak-tezgahi-fiyatlari
granit-mutfak-tezgahi-modelleri
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Average: 5]
WhatsApp